Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza na Forum Przedsiębiorstw, jedną z największych konferencji kierowanych do firm z sektora MSP na Pomorzu.  W tym roku Forum odbędzie się 11 maja 2016 w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni.

Tegoroczne wydarzenie otworzy dyskusja ekspertów, którzy skomentują bieżące wydarzenia i trendy w gospodarce wpływające na działalność firm z sektora MSP. Temat podejmą ekonomiści czołowych instytucji finansowych  takich  jak: BZ WBK, X-Trade Brokers, Grant Thornton, Open Finance oraz przedstawiciel firmy Microsoft.

W programie ciekawe prelekcje, panele dyskusyjne i warsztaty skupiające się na zagadnieniach z zakresu zarządzania, nowych technologii oraz finansów. Proponujemy m.in. temat realizacji strategicznych celów firmy poprzez skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi. Specjaliści IT zaprezentują praktyczne rozwiązania dla firm z sektora MSP związane np. z utrzymaniem ciągłości działań systemów IT,  ochrony danych, koncepcją hybrydowego IT i jego wartości dla klientów czy nowoczesne rozwiązania dotyczące  outsourcingu IT. W zakresie Finansów będzie można zapoznać się z tematyką dotacji unijnych na innowacje a także finansowania działalności firm. Prelegenci zwrócą uwagę na biurokratyczne bariery rozwoju polskiej przedsiębiorczości czy wymagania związane z kontrolą podatkową firm. Konferencja poza treściami merytorycznymi oraz możliwością pracy warsztatowej stwarza też przestrzeń do wymiany doświadczeń.

Atrakcyjność wydarzenia potwierdza  fakt, iż co roku przyciąga ono ponad 300 osób. Aktualne Forum wzbogacimy o nowe treści dzięki  Partnerom z dużym zasobem specjalistycznej wiedzy i ofertą dla firm tj. Microsoft, Dell, BZ WBK, IQ.pl, Grant Thornton, X-Trade Brokers i Open Finance.

Udział w Forum Przedsiębiorstw jest bezpłatny.

Więcej informacji www.forumprzedsiebiorstw.pl

Program Forum Przedsiębiorstw
Formularz zgłoszeniowy