Przestrzeń wystawienniczo – szkoleniowa

Nowocześnie wyposażone centrum konferencyjno-szkoleniowe wraz z innowacyjną, multimedialną częścią ekspozycyjną poświęconą problematyce odnawialnych źródeł energii.

Centrum udostępnia— także powierzchnię wystawienniczą do prezentacji najnowszych osiągnięć technologicznych czy naukowych firmom i instytucjom naukowo-badawczym.

Kwidzyński Park Przemysłowo Technologiczny jest wyposażony w 3 sale konferencyjne które są wyposażone w ruchome ścianki co pozwala na podzielenie sali i jedną sale spotkań oraz 3 powierzchnie wystawiennicze. Sale konferencyjne jak i powierzchnie mieszczą się w centrum wystawienniczo szkoleniowym. Osoby niepełnosprawne nie będą miały przeszkód by dostać się do sal konferencyjnych gdyż wyznaczone części budynku są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Sala mieszcząca się w centrum wystawienniczo – konferencyjnym posiada dużą przestrzeń, która pomieści 130 osób, ściany są wyłożone panelami akustycznymi, które ekranują zagłuszenia zewnętrzne czyniąc akustykę Sali bardzo komfortową ponadto na wyposażeniu mamy do dyspozycji rzutnik, ekran, nagłośnienie, które jest dobrze przygotowane do danej przestrzeni, natężenie dźwięku jest takie samo w całej Sali. Krzesła są bardzo wygodne i wyposażone w ruchomy pulpit, który umożliwia notowanie czy też dokumentowanie spotkania. Sala z dwóch stron jest oszklona od południa oraz zachodu co sprawia, że jest bardzo jasna. Nie przeszkadza to w prezentowaniu z rzutnika gdyż sala posiada elektroniczne żaluzje, które przyciemniają całe pomieszczenie według uznania. Widok z okna na nowoczesny dom pasywny z kolektorami słonecznymi i generatorem napędzanym wiatrem oraz na park na terenie którego mieści się zabytkowy dworek fundacji Misericordia. Widok ten świetnie wpłynie na atmosferę podczas konferencji. W pobliżu Sali jest recepcja z miłym personelem oraz szatnia w której można zostawić swoje rzeczy aby na konferencji czuć się swobodnie. Ponadto konferencję można połączyć z wystawą, ponieważ na antresoli mieści się część wystawiennicza.
[Best_Wordpress_Gallery id=”5″ gal_title=”Sala szkoleniowa 1.02″]
Sala posiada przestrzeń, która pomieści 50 osób, jest usytuowana wewnątrz budynku, żadna ściana nie jest ścianą zewnętrzną. Jedna ściana jest oszklona druga zaś w połowie, reszta ścian została wyłożona panelami akustycznymi, które ekranują zagłuszenia zewnętrzne czyniąc akustykę Sali bardzo komfortową. Ponadto na wyposażeniu mamy do dyspozycji rzutnik, ekran, nagłośnienie, które jest dobrze przygotowane do danej przestrzeni, natężenie dźwięku jest takie samo w całej Sali. Krzesła są bardzo wygodne i wyposażone w ruchomy pulpit, który umożliwia notowanie czy też dokumentowanie spotkania. W pobliżu Sali jest recepcja z miłym personelem oraz szatnia w której można zostawić swoje rzeczy aby na konferencji czuć się swobodnie. Ponadto konferencję można połączyć z wystawą, ponieważ na antresoli mieści się część wystawiennicza. Za oknami widać zieleń, która uspokaja i pozwala skupić się na konferencji. Duże drzwi umożliwiają wniesienie dużych gabarytów potrzebnych do konferencji.
[Best_Wordpress_Gallery id=”6″ gal_title=”Sala szkoleniowa 1.04″]
Sala posiada dużą przestrzeń, która pomieści 130 osób. Ściany są wyłożone panelami akustycznymi, które ekranują zagłuszenia zewnętrzne czyniąc akustykę Sali bardzo komfortową. Ponadto na wyposażeniu mamy do dyspozycji rzutnik, ekran, nagłośnienie, które jest dobrze przygotowane do danej przestrzeni, natężenie dźwięku jest takie samo w całej Sali. Krzesła są bardzo wygodne i wyposażone w ruchomy pulpit, który umożliwia notowanie czy też dokumentowanie spotkania. Sala ta świetnie sprawdza się podczas konferencji międzynarodowych gdyż posiada dwie nowoczesne kabiny Symultaniczne, w których są stanowiska dla tłumaczy. Gdy konferencja prowadzona jest w dwóch językach to do dyspozycji mamy 100 szt. Słuchawek dla uczestników spotkania. Sala ma dobre oświetlenie i szerokie drzwi wejście co umożliwia łatwe wniesiecie potrzebnych rekwizytów do spotkania. W pobliżu Sali jest recepcja z miłym personelem oraz szatnia w której można zostawić swoje rzeczy aby na konferencji czuć się swobodnie. Ponadto konferencję można połączyć z wystawą, ponieważ na antresoli mieści się część wystawiennicza. Do Sali można wejść bezpośrednio z dworu od strony rzeki Liwy, jest to na pewno duży atut dla osób lubiących przyrodę.

[Best_Wordpress_Gallery id=”7″ gal_title=”Sala szkoleniowa 1.05″]
Sala spotkań w INKUBATORZE KPPT z miejscem dla 16 osób wokół owalnego stołu wyposażona jest w monitor 60 calowy umożliwiający przedstawianie materiałów multimedialnych. Pasuje ona idealnie do spotkań z pracownikami lub klientami. Sala ta jest oszklona z dwóch stron wewnętrznych. Jej lokalizacja w końcu korytarza umożliwia spokojne odbywanie spotkań bez rozpraszania uwagi z powodu ruchu klientów KPPT. W znajdującym się nieopodal pomieszczeniu socjalnym jest możliwość przygotowania kawy lub herbaty. W bliskim sąsiedztwie Sali znajduje się recepcja z obsługą.[su_spacer] [Best_Wordpress_Gallery id=”14″ gal_title=”Sala Inkubator”]

Budynek C / Poziom 1 / 401,98 m2

– sala o skośnym zadaszeniu
– oświetlenie naturalne lub sztuczne

Powierzchnia wystawiennicza umiejscowiona jest na pierwszym piętrze w części szkoleniowo-wystawienniczej
Wyposażenie powierzchni:
– Nagłośnienie,
– rzutnik,
– ekran,
– mikrofony,

Pomieszczenie jest podzielone na dwie części oddzielone kładką jak widać na załączonych zdjęciach.

[Best_Wordpress_Gallery id=”15″ gal_title=”Powierzchnia wystawiennicza – antresola”]

Budynek C / Poziom -1 / 229,82 m2

Powierzchnia wystawiennicza umieszczona jest na poziomie -1, przy samej części cateringowej która posiada  kuchnię.

Wyposażenie powierzchni :

– nagłośnienie,
– rzutnik,
– ekran,
– mikrofony,
– tablice reklamowe z plexi,
– oświetlenie sztuczne

[Best_Wordpress_Gallery id=”16″ gal_title=”Sala wystawiennicza – edukacyjna”]

Budynek C / Poziom -1 / 139,81 m2

Powierzchnia wystawiennicza umieszczona jest na poziomie -1, w sąsiedztwie części cateringowej która posiada kuchnię.

Wyposażenie powierzchni :

– nagłośnienie,
– rzutnik,
– ekran,
– mikrofony,
– oświetlenie sztuczne.

[Best_Wordpress_Gallery id=”17″ gal_title=”Sala wystawiennicza – szkoleniowa”]
[su_document url=”https://kppt.pl/wp-content/uploads/2017/08/formularz-zgloszeniowy.pdf”]
[su_document url=”https://kppt.pl/wp-content/uploads/2015/05/Regulamin-wynajmu-sal-w.1-skan.pdf”]