Przestrzeń technologiczna w KPPT

Kwidzyński Park Przemysłowo – Technologiczny dysponuje przestrzenią technologiczną o powierzchni całkowitej 679 m². Hala technologiczna znajduje się na parterze budynku inkubatora przedsiębiorczości ( bud.E) Wejście do hali jest możliwe z klatki schodowej inkubatora jak również bezpośrednio z dziedzińca. (zdjęcie 1 )

Dodatkowo bezpośrednio z zewnątrz ( od strony dziedzińca) do hali można się dostać ( w tym wjechać) przez drzwi techniczne o wymiarach 220 cm szerokości i 245 cm wysokości. (zdjęcie 2)

Część wschodnio południowa powierzchni technologicznej jest doskonale oświetlona światłem dziennym. Żaluzje zewnętrzne dają możliwość ochrony przed nasłonecznieniem lub jego ograniczenie. (zdjęcie 3)

Hala technologiczna jest wyposażona w wielopunktowe zasilanie trójfazowe i jednofazowe. Łącznie do dyspozycji użytkownika/ów powierzchni technologicznej jest 62 kW mocy. Powierzchnia może zostać podzielona na mniejsze przestrzenie/ pomieszczenia w zależności od potrzeb najemcy/ów.
W hali technologicznej, podobnie jak w całym obiekcie, zastosowano wentylację mechaniczną, nawiewowo – wywiewną. Pod sufitem znajdują się agregaty grzewcze odpowiedzialne za utrzymanie właściwej temperatury. Istnieje również możliwość podłączenia bieżącej wody w dowolne miejsce na hali i odprowadzenie ścieków. Podobnie istnieje możliwość instalacji sprężonego powietrza i doprowadzenia go w dowolne miejsce na hali. (zdjęcia 4 i 5)

W obrębie hali zlokalizowane są toalety oraz osobne szatnie damska i męska z toaletami i prysznicami. (zdjęcie 6)

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”22″ gal_title=”prototypownia”]

[su_document url=”https://kppt.pl/wp-content/uploads/2015/09/Cennik-wynajmu-powierzchni-w-KPPT2.pdf”]
Projekt pn. „Utworzenie Kwidzyńskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego z centrum energii odnawialnej” zrealizowany z udziałem dofinansowania unijnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013.