Przestrzeń dla firm wspomagających – MŚP Pomieszczenia mieszczą się w kompleksie budynków o wysokim standardzie Kwidzyńskiego Parku Przemysłowo- Technologicznego w Górkach 3A przy drodze wojewódzkiej 521 na trasie Kwidzyn- Prabuty. Odległość od centrum Kwidzyna – 1,5 km. Główna siedziba KPPT ( budynek D ) oferuje firmom do wynajęcia powierzchnie biurowe o łącznej powierzchni 429,64 m2. W infrastrukturze zapewniono dostęp do Internetu i telefonii. Obiekt ma zapewnioną całodobową ochronę, posiada zasilanie awaryjne, system monitoringu wizyjnego oraz zapewnia kontrolę dostępu. Standard budynku: windy, recepcja, wentylacja, pomieszczenia socjalne, sale spotkań.

KPPT dysponują łącznie 13 miejscami dla firm wspierających MŚP oraz firm zaangażowanych w tematykę z zakresu OZE. Miejsca zlokalizowane są na parterze i piętrze głównego budynku KPPT z następującymi powierzchniami do wynajmu: powierzchnia
od 21,03 do 29,47 m2 – 8 miejsc, powierzchnia od 34,89 do 61,93 m2 – 5 miejsc.

Lokalizacja poglądowa miejsca w budynku głównym Parku:

Podmiotom chcącym wprowadzić się do KPPT zapewnia się preferencyjną cenę wynajmu powierzchni: na parterze-4 biura na pierwszym piętrze-9 biur, która obejmuje nieodpłatne korzystanie z sali spotkań mieszczącej się w budynku, z pomieszczenia socjalnego z wyposażeniem, dostarczanie nieodpłatnego połączenia internetowego do 20 Mbit (dostęp do większego transferu możliwy za dopłatą), nieodpłatne korzystanie z parkingu, recepcji. Ponadto do dyspozycji firm są wszystkie usługi świadczone w KPPT po cenach preferencyjnych (sale konferencyjne, przestrzeń ekspozycyjna, szkolenia, promocja na stronie KPPT, udział w wyjazdach studyjnych, organizowanie wystaw/wydarzeń itp.)

[Best_Wordpress_Gallery id=”3″ gal_title=”CEO 1″]