Inkubator Przedsiębiorczości KPPT ( Inkubator KPPT) mieści się w kompleksie budynków o wysokim standardzie Kwidzyńskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego w Górkach 3A przy drodze wojewódzkiej 521 na trasie Kwidzyn – Prabuty. Odległość od centrum Kwidzyna – 1,5 km. Inkubator ( budynek E ) oferuje firmom do wynajęcia umeblowane powierzchnie biurowe o łącznej powierzchni 747,18 m2 oraz powierzchnie z możliwością adaptacji na nieuciążliwą działalność ( 679,89 m2 ) W infrastrukturze zapewniono dostęp do Internetu i telefonii. Obiekt ma zapewnioną całodobową ochronę, posiada zasilanie awaryjne , system monitoringu wizyjnego oraz zapewnia kontrolę dostępu. Standard budynku: windy, recepcja, klimatyzacja, pomieszczenia socjalne, sale spotkań.

Inkubator KPPT dysponuje łącznie 17 miejscami dla firm technologicznych zlokalizowanymi na I i II piętrze budynku Inkubatora o następujących powierzchniami do wynajmu: powierzchnia od 28,61 do 29,04 m2 – 2 miejsca, powierzchnia od 40,81 do 43,16 m2 – 11 miejsc, powierzchnia od 50,89 do 62,03 m2 – 4 miejsca. Ponadto w budynku Inkubatora jest do wynajmu powierzchnia wdrożeniowo- produkcyjna 679,89 m2.

Podmiotom chcącym wprowadzić się do Inkubatora KPPT zapewnia się preferencyjną cenę wynajmu powierzchni ( miejsce w Inkubatorze w standardzie pomieszczenia umeblowanego – 5 szt. biurek, 5 szt. foteli roboczych, 3 szt. regały, 1 szt. aparat tel.), która obejmuje nieodpłatne korzystanie z sali spotkań mieszczącej się w budynku inkubatora, z pomieszczenia socjalnego z wyposażeniem, dostarczanie nieodpłatnego połączenia internetowego do 20 Mb ( dostęp do większego transferu możliwy za dopłatą), nieodpłatne korzystanie z parkingu, recepcji, pomieszczeń socjalnych. Ponadto do dyspozycji Klientów Inkubatora są wszystkie usługi świadczone w KPPT po cenach preferencyjnych , jak dla innych Klientów KPPT ( sale konferencyjne, przestrzeń ekspozycyjna, szkolenia, promocja na stronie KPPT, udział w wyjazdach studyjnych, organizowanie wystaw/wydarzeń itp.)

Przedsiębiorca ulokowany w Inkubatorze KPPT będzie beneficjentem pomocy publicznej w formie de minimis i musi wykazać drogą podpisania stosownych oświadczeń, że jest uprawniony do jej uzyskania, w tym oświadczenia, że nie prowadzi działalności w sektorze rybołówstwa, akwakultury oraz rolnictwa ( w zakresie hodowli oraz uprawy produktów rolnych zgodnie z wykazem produktów rolnych zamieszczonych w Załączniku 1 do Traktatu Współnot Europejskich ( jest zamieszczony na stronie internetowej KPPT www.kppt.pl).

[Best_Wordpress_Gallery id=”1″ gal_title=”Inkubator Przedsiębiorczości 1″]

Schematy poglądowe:

Sala konferencyjna Inkubatora KPPT

Sala spotkań w INKUBATORZE KPPT z miejscem dla 16 osób wokół owalnego stołu wyposażona jest w monitor 60 calowy umożliwiający przedstawianie materiałów multimedialnych. Pasuje ona idealnie do spotkań z pracownikami lub klientami. Sala ta jest oszklona z dwóch stron wewnętrznych. Jej lokalizacja w końcu korytarza umożliwia spokojne odbywanie spotkań bez rozpraszania uwagi z powodu ruchu klientów KPPT. W znajdującym się nieopodal pomieszczeniu socjalnym jest możliwość przygotowania kawy lub herbaty. W bliskim sąsiedztwie Sali znajduje się recepcja z obsługą.

Pozostałe Sale Konferencyjne KPPT

Sala konferencyjna 1

mieszcząca się w centrum wystawienniczo – konferencyjnym posiada dużą przestrzeń, która pomieści 130 osób, ściany są wyłożone panelami akustycznymi, które ekranują zagłuszenia zewnętrzne czyniąc akustykę Sali bardzo komfortową ponadto na wyposażeniu mamy do dyspozycji rzutnik, ekran, nagłośnienie, które jest dobrze przygotowane do danej przestrzeni, natężenie dźwięku jest takie samo w całej Sali. Krzesła są bardzo wygodne i wyposażone w ruchomy pulpit, który umożliwia notowanie czy też dokumentowanie spotkania. Sala z dwóch stron jest oszklona od południa oraz zachodu co sprawia, że jest bardzo jasna. Nie przeszkadza to w prezentowaniu z rzutnika gdyż sala posiada elektroniczne żaluzje, które przyciemniają całe pomieszczenie według uznania. Widok z okna na nowoczesny dom pasywny z kolektorami słonecznymi i generatorem napędzanym wiatrem oraz na park na terenie którego mieści się zabytkowy dworek fundacji Misericordia. Widok ten świetnie wpłynie na atmosferę podczas konferencji. W pobliżu Sali jest recepcja z miłym personelem oraz szatnia w której można zostawić swoje rzeczy aby na konferencji czuć się swobodnie. Ponadto konferencję można połączyć z wystawą, ponieważ na antresoli mieści się część wystawiennicza.

Sala konferencyjna 2

posiada dużą przestrzeń, która pomieści 130 osób. Ściany są wyłożone panelami akustycznymi, które ekranują zagłuszenia zewnętrzne czyniąc akustykę Sali bardzo komfortową. Ponadto na wyposażeniu mamy do dyspozycji rzutnik, ekran, nagłośnienie, które jest dobrze przygotowane do danej przestrzeni, natężenie dźwięku jest takie samo w całej Sali. Krzesła są bardzo wygodne i wyposażone w ruchomy pulpit, który umożliwia notowanie czy też dokumentowanie spotkania. Sala ta świetnie sprawdza się podczas konferencji międzynarodowych gdyż posiada dwie nowoczesne kabiny Symultaniczne, w których są stanowiska dla tłumaczy. Gdy  konferencja prowadzona jest w dwóch językach to do dyspozycji mamy 100 szt. Słuchawek dla uczestników spotkania. Sala ma dobre oświetlenie i szerokie drzwi wejście co umożliwia łatwe wniesiecie potrzebnych rekwizytów do spotkania.  W pobliżu Sali jest recepcja z miłym personelem oraz szatnia w której można zostawić swoje rzeczy aby na konferencji czuć się swobodnie. Ponadto konferencję można połączyć z wystawą, ponieważ na antresoli mieści się część wystawiennicza. Do Sali można wejść bezpośrednio z dworu od strony rzeki Liwy,  jest to na pewno duży atut dla osób lubiących przyrodę.

Sala konferencyjna 3

posiada przestrzeń, która pomieści  50 osób, jest usytułowana wewnątrz budynku, żadna ściana nie jest ścianą zewnętrzną. Jedna ściana jest oszklona druga zaś w połowie, reszta ścian została wyłożona panelami akustycznymi, które ekranują zagłuszenia zewnętrzne czyniąc akustykę Sali bardzo komfortową ponadto na wyposażeniu mamy do dyspozycji rzutnik, ekran, nagłośnienie, które jest dobrze przygotowane do danej przestrzeni, natężenie dźwięku jest takie samo w całej Sali. Krzesła są bardzo wygodne i wyposażone w ruchomy pulpit, który umożliwia notowanie czy też dokumentowanie spotkania. W pobliżu Sali jest recepcja z miłym personelem oraz szatnia w której można zostawić swoje rzeczy aby na konferencji czuć się swobodnie. Ponadto konferencję można połączyć z wystawą, ponieważ na antresoli mieści się część wystawiennicza. Za oknami widać zieleń, która uspokaja i pozwala skupić się na konferencji.  Duże drzwi umożliwiają wniesienie dużych gabarytów potrzebnych do konferencji.