Marzysz o byciu swoim własnym szefem? Masz jakąś pasję, którą chcesz wykorzystać w swojej pracy? Masz więcej niż 30 lat? Z Funduszami Europejskimi Twoje plany mogą stać się rzeczywistością. Podpowiemy z jakich źródeł finansowania możesz skorzystać i udzielimy wskazówek jak napisać dobry biznesplan. Nie zmarnuj swojej szansy.

Zapraszamy 08 grudnia 2021 r. o godz. 11:00 do Kwidzyńskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego na bezpłatne spotkanie.

Przyjdź, a otrzymasz kompleksową wiedzę na temat zakładania działalności gospodarczej przy wsparciu z Funduszy Europejskich.

W programie spotkania m.in.:

  • wprowadzenie do Funduszy Europejskich,
  • wsparcie na założenie działalności gospodarczej w ramach Działania 5.7. Nowe mikroprzedsiębiorstwa RPO WP na lata 2014-2020,
  • wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Powiatowego Urzędu Pracy,
  • proces rejestracji działalności gospodarczej,
  • preferencyjne pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej,
  • źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Termin i miejsce spotkania:

Spotkanie odbędzie się 08 grudnia 2021 r., w godzinach 11:00 – 13:15 w siedzibie Kwidzyńskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego, Górki 3A, 82-500 Kwidzyn z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.

Zgłoszenia:
Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć w formie elektronicznej na adres mailowy malbork.pife@pomorskie.eu lub telefonicznie pod numerem 728 486 436.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania informacyjnego.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach.

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.

Projekt jest współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014 – 2020.

ZAŁĄCZNIKI:

Program 08.12.2021

Formularz zgłoszeniowy 08.12.2021