Badanie termowizyjne domu

Przeprowadzenie badania termowizyjnego domu stwarzające możliwość zmniejszenia kosztów ogrzewania

KPPT Sp. z o.o. oferuje  mieszkańcom powiatu kwidzyńskiego przeprowadzenia badania termowizyjnego  ich domów mieszkalnych  w  celu zidentyfikowania źródeł największych strat energetycznych z powodu niewłaściwego miejscowego docieplenia budynku, ukrytych ubytków izolacyjnych, wad konstrukcyjnych itp. Badanie przeprowadzane jest z użyciem kamery termowizyjnej przez pracowników KPPT Sp. z o.o.

Przeprowadzone badanie wykrywa miejsca strat cieplnych w budynku, a Klient z niego korzystający otrzymuje w ciągu 7- dni od jego przeprowadzenia raport w postaci opisowej wraz ze zdjęciami ze wskazaniem, w których miejscach w budynku dochodzi do największej utraty ciepła, z informacją jaka jest skala występowania takich miejsc  oraz z jaką szacunkową utratą ciepła mamy do czynienia w przypadku  budynku zamieszkiwanego przez Klienta.

Na podstawie uzyskanego wyniku badania Klient  będzie mógł podjąć decyzję i  działania mające na celu poprawę efektywności cieplnej swojego domu i zaoszczędzić na kosztach jego ogrzewania.

Badania dotyczą wyłącznie budynków parterowych z poddaszem użytkowym lub maks. jednopiętrowych o powierzchni do 350 m2 i jest realizowane tylko na terenie powiatu kwidzyńskiego.

Cena usługi: 300 PLN netto + 23% VAT

W cenę usługi wliczony jest dojazd na miejsce badania i raport z badania.

W przypadku zainteresowania wyżej wymienioną usługą prosimy o kontakt: sekretariat@kppt.pl, tel. 55 619 31 51.