Chcesz otworzyć firmę, masz pomysł  jesteś osobą do 30 roku życia a nie wiesz jak się za to zabrać, mamy dla ciebie propozycję

CO – WORKING

 

CO TO JEST CO -WORKING w KPPT i JAK Z NIEGO SKORZYSTAĆ?

Co-working to pierwszy krok osoby przedsiębiorczej w świat przedsiębiorczości w wybranej przez siebie branży, bez żadnych ryzyk finansowych, zobowiązań, deklaracji czy przymusów, możliwy dzięki warunkom stworzonym w ramach Kwidzyńskiego Parku Przemysłowo- Technologicznego. To swoista próba przymiarki do własnej działalności w warunkach sprzyjających podjęciu decyzji o jej uruchomieniu bądź nie. 

Co- working jest nową, innowacyjną formą pobudzania przedsiębiorczości oferowaną przez Kwidzyński Park Przemysłowo- Technologiczny, adresowaną przede wszystkim do ludzi młodych (do 30 roku życia) myślących o rozpoczęciu działalności gospodarczej w określonej branży.

Polega on na współpracy osób ( maks.5) połączonych zainteresowaniem konkretną branżą z myślą o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej , dla których KPPT jest w stanie stworzyć sprzyjające warunki do współpracy i otoczyć profesjonalnym wsparciem merytorycznym ( szkolenia, dostęp do doradztwa, opieka mentorska).

Ideą co – workingu jest generowanie przez osoby przedsiębiorcze pomysłów na innowacyjną działalność w danej branży ( usługi nieobecne na rynku lub atrakcyjne dla Klientów) w połączeniu z profesjonalnym wsparciem w zakresie możliwości pozyskania pomocy na uruchomienie działalności ( w tym unijnych), wiedzy niezbędnej do jej rozpoczęcia i prowadzenia, tworzenia biznesplanów dla działalności itp.

JAK SKORZYSTAĆ   Z CO- WORKINGU W KPPT?

  1. Wypełnij Zgłoszenie Kandydata ( jest na stronie www.kppt.pl w dokumentacji NABORU 3 dla INKUBATORA ) w części dotyczącej CO-WORKINGU)
  2. Wypełniając Zgłoszenie koniecznie pamiętaj o wyborze branży, którą byłbyś zainteresowany
  3. Prześlij do KPPT swoje Zgłoszenie w sposób opisany w OGŁOSZENIU O NABORZE 3 do INKUBATORA
  4. Czekaj na wiadomość od nas.

Oczywiście w każdej chwili zapraszamy do KPPT w przypadku dodatkowych pytań, wątpliwości itp. Należy nas tylko uprzedzić o wizycie ( kontakt Biuro KPPT J.Piasecka, tel. 55 619 31 51 wew.1010 lub justyna.piasecka@kppt.pl)

Projekt pn. „Utworzenie Kwidzyńskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego z centrum energii odnawialnej” zrealizowany z udziałem dofinansowania unijnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013, działanie 1.5.1 Infrastruktura dla rozwoju firm innowacyjnych.